محل تبلیغات شما
یک ماسک مو خانگی بسیار مناسب است زیرا شما مواد را کنترل می کنید ، و سالن ها گران هستند! بیاموزید که به جای اینکه پول زیادی را برای محصولات تجاری فرومایه تهیه کنید ، این دستور العمل های ماسک مو طبیعی را در خانه تهیه کنید.

زمستان می تواند روی مو سخت باشد.

رطوبت کم است ، که ممکن است به نظر برسد که موهای شما سرخ نشده است ، اما در واقعیت ، هنگامی که رطوبت کمی در هوا وجود دارد ، موهای شما واقعا خشک می شوند.

در حالی که من اغلب اجازه می دهم موهایم در تابستان خشک شود ، به احتمال زیاد در زمستان آن را خشک می کنم. من همیشه این کار را نمی کنم ، اما هوای گرم خیلی خوب است! و این باعث می شود من احساس سرما کنم تا بگذارم موهایم برای چند ساعت مرطوب بماند ، که به ناچار بعد از دوش گرفتن انجام می شود. بنابراین ، بله ، من سشوار و حتی صاف را تسلیم می کنم و موهای من شروع به نشان دادن آن می کنند و این باعث می شود یک ماسک خانگی خانگی مفید واقع شود.

بستن
با وجود هوای خشک ، عملیات حرارتی و استفاده بیشتر از کلاه و روسری ، موهای شما احتمالاً آسیب هایی را نیز شروع می کند. آیا به راحتی می شکند؟ آیا انتهای تقسیم بیش از حد معمول دارید؟ آیا آن کسل کننده شده و درخشش خود را از دست داده است؟

بله زمستان روی مو سخت است.

ماسک خانگی خانگی برای موهای سالم در زمستان

خبر خوب این است که برای مبارزه با هوای خشک زمستان روش های مختلفی وجود دارد. اینجا نکاتی وجود دارد:

شستن موهای خود را هر روز متوقف کنید. احساس می کنم همیشه این کار را موعظه می کنم ، اما اگر به هیچ وجه قادر به یک روز یا دو روز از بین شستشوی مو نیستید ، لازم است. هر بار که موهای خود را بشویید ، آن را از روغنهای طبیعی و مفید آن محروم می کنید. به خصوص در زمستان ، موهای شما واقعاً به آن احتیاج دارند!
پرش از سشوار. من می دانم که من فقط به استفاده از یک مورد استفاده نکردم ، اما استفاده من را محدود می کنم. اگر مجبور هستید موهای خود را خشک کنید ، سعی کنید هر وقت دوش بگیرید این کار را نکنید. اگر می توانید خشک کردن موها را یک یا دو بار در هفته محدود کنید ، آسیب زیادی به موهای خود می دهید.
رطوبت ساز را اجرا کنید. شما واقعاً باید این کار را انجام دهید - برای پوست و مجاری هوایی نیز مفید است - اما مطمئناً به موهای شما کمک می کند.
از یک درمان مرطوب کننده خانگی برای ماسک مو استفاده کنید. (شرط می بندم شما دیدید که یکی در حال آمدن است!)
ماسک خانگی خانگی: دستور تهیه موهای خشک
تهیه ماسک برای مو دشوار نیست. در واقع ، این ماده بسیاری از همان موادی را که برای ماسک برای پوست خود استفاده می کنید ، درگیر خواهد کرد. روند استفاده متفاوت است ، بدیهی است ، اما ساخت و استفاده از ماسک خانگی خانگی به همان سادگی خواهد بود!

روغن نارگیل

این ساده ترین ماسک خانگی است که می توانید درست کنید. این ماده فقط یک ماده تشکیل دهنده آن دارد - روغن نارگیل! من در واقع در مورد این روش درمانی از دختری که موهای من را کوتاه کرده یاد گرفتم. او بارها موهای خود را رنگ کرده بود و به دنبال راهی برای برگرداندن رطوبت بود.

تمام آنچه شما برای این کار لازم دارید حدود یک چهارم فنجان روغن نارگیل گرم شده است. (باید در حالت مایع باشد.) به سادگی آن را روی موهای خود بمالید (مرطوب یا خشک ، واقعاً مهم نیست) و حداقل یک ساعت آن را بگذارید. برای این کار می خواهید در وان حمام باشید و یا حوله ای به خوبی پوشانده شود. اگر می خواهید به کارهای خود ادامه دهید یا حتی این درمان را در طول شب انجام دهید ، حتماً احتیاط های لازم را انجام دهید ، مانند کلاه دوش. روغن نارگیل باعث رنگ آمیزی لباس و ملافه خواهد شد.

بعد از اتمام درمان ، روغن نارگیل را از موهای خود بشویید و به حالت عادی ادامه دهید. هشدار: روغن نارگیل باعث می شود دوشها دچار لغزندگی شود ، بنابراین برای تمیز کردن آن فوراً آماده شوید.

آووکادو و زرده تخم مرغ
اولین باری که فهمیدم که تخم مرغ برای موهای شما مناسب است ، من یک کودک در مدرسه تعطیلات کتاب مقدس بودم. گیرم را در یک تخم مرغ تنگ کردم و با یک تخم مرغ ترک خورده روی سرم به پایان رسید. (می خواهم بگویم از آن زمان لطف تر شده ام ، اما این درست نخواهد بود.) پس از اینکه مشاوران موهایم را شستشو دادند و به حالت عادی آن خشک شد ، نتوانستم کمک کنم اما متوجه می شوم موهای من چقدر متفاوت است. احساس کرد که در آن تخم مرغ ترک خورده است.

معلوم است تخم مرغ واقعاً چیز مهمی است که می توانید در موهای خود قرار دهید. برای ماسک موهای خانگی و مرطوب کننده و ترمیم کننده آن ، آن را با مقداری آووکادو مخلوط کنید!

av آووکادو
2 زرده تخم مرغ
مواد را خوب مخلوط کنید. روی موهای مرطوب یا خشک بمالید و بگذارید 15-20 دقیقه قبل از شستشو و شستن موها بنشینید.

ماست ، عسل و روغن زیتون
ممکن است عسل به نظر چیزی نرسد که می خواهی موهای خود را بگذاری ، و من می فهمم. این مانند چسبنده ترین ماده موجود در طبیعت است. اما هنگامی که آن را با کمی ماست و روغن زیتون مخلوط کردید ، این یک عنصر مهم برای کمک به شکل گرفتن موهای شما است.

1 قاشق غذاخوری روغن زیتون
1 قاشق غذاخوری عسل
¼ ماست فنجان
مواد را خوب مخلوط کنید. روی موهای مرطوب بمالید و بگذارید 15-20 دقیقه بماند. موهای خود را بشویید و بشویید و بگذارید به حالت عادی خشک شود.

ماسک موی خانگی برای موهای خشک و آسیب دیده

یه گیاه آپارتمانی زیبا و گلدار به نام بنفشه آفریقایی

بیوگرافی رامین رضاییان فوتبالیست تیم ملی و سابق تیم پرسپولیس مهمان دورهمی

، ,موهای ,یک ,خانگی ,ماسک ,خشک ,موهای خود ,موهای شما ,خود را ,، اما ,آن را ,ماسک خانگی خانگی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جدیدترین اس ام اس ها suphabelo Ivan's info Dαяκ ωøяłđ bumbriformdust نرم افزار های مفید و کاربردی **MILAD** روانشناسی slimdaisuscha راه اندازی سیستم تبادل لینک هوشمند | مجانی